درباره‌ ما

آلومینیوم دیتاست مجموعه‌ای از ابزارهای ۳۶۰ درجه مبتنی‌بر هوش مصنوعی، ماشین لرنینگ، آمار و بیگ‌دیتا است که به کسب‌وکارهای مختلف کمک می‌کند تا فرایندهای بازاریابی و عملیات خود را بهبود دهند.

data analytics

تحلیل و واکاوی داده با آلومینیوم دیتاست

امروزه هوش مصنوعی یک نیاز ضروری برای رشد اغلب کسب‌وکارها است. با رشد تکنولوژی و افزایش استفاده مردم از شبکه‌های اجتماعی و زیرساخت‌های مناسب برای جمع آوری دیتا به شکل تجمعی، هم اکنون داده‌ها مانند طلا ارزشمند هستند. داده‌ها به تحلیل تبدیل خواهند شد و تحلیل‌ها، استراتژی کسب‌وکارها را جهت خواهد داد.

آلومینیوم دیتاست در اسفند ماه سال 1399 توسط امیرمسعود دشتی و محمدعلی میلانی صدر افتتاح شد. آلومینیوم سعی می‌کند دیتاست‌های مختلف و متنوع در انواع زمینه‌های ورزشی، پزشکی، اطلاعات مشتری، عمومی، حمل‌ونقل، غذایی، پوشاک، حیوانات و… را در اختیار علاقه‌مندان به هوش مصنوعی و صاحبین کسب‌وکار قرار دهد. همچنین در فاز دوم و فاز اصلی تحلیل های مبتنی بر داده های واقعی را ارائه میکند.

متخصصین هوش مصنوعی با تکیه بر دانش فنی و خلاقیت خود سعی می‌کنند مدل‌های یادگیرنده‌ای را خلق کنند، برای شروع کار و در قدم اول آن‌ها نیاز دارند تا با مجموعه‌ای از داده‌های واقعی یا غیرواقعی، یادگیری را به ماشین القا کنند. در این مرحله می‌توانند از مجموعه‌ داده‌های عرضه شده در آلومینیوم دیتاست استفاده کنند.انواع روش‌های مختلف در یادگیری ماشین وجود دارد و تمامی آن‌ها نیاز به داده دارند تا بتوانند یادگیری را از جایی آغاز کنند.

برای شروع مسیر مهم و افتخارآمیز شما، قدم اول را کنار شما هستیم. مجموعه داده‌های عالی برای شما تدارک دیده‌ایم که می‌توانید برحسب نیاز و خلاقیت خود انواع مدل‌های یادگیری را روی آن‌ها پیاده سازی کنید. به خروجی‌های آماری و کیفی جذابی برسید. در قدم بعدی تحلیل های خاص و منحصربفردی از همین دیتاست یا سایر دیتاست ها توسط آلومینیوم دیتاست در اختیار صاحبین کسب و کار و مدیران ارشد قرار خواهد گرفت. این آنالیز درک بهتری از بازار به شکل Data Driven ترسیم میکند.

بازاریابی داده محور

بسیاری از برندهای محبوب دنیا از بازاریابی داده محور برای بهینه سازی تجربه مشتریان خود استفاده می کنند. آنها به طور معمول بخش هایی که مشتریان از آنها رضایت دارند را پیدا می کنند، و شروع به بهبود بخشی دیگر بخش ها می کنند. شما میتوانید به کمک هوش مصنوعی الگوهای خاصی از رفتار مشتریان یا بازار بدست آورید. این تحلیل ها توسط تیم آلومینیوم دیتاست برای کسب و کار شما انجام خواهد شد. بازاریابی داده‌ محور به استراتژی‌های مبتنی بر بینش‌های بدست آمده از تحلیل داده‌های بزرگ که از تعاملات و مشارکت‌های مشتریان بدست آمده و پیشبینی‌هایی درباره رفتارهای آتی ارائه می‌دهد اشاره دارد. برای این کار باید داده‌هایی که از قبل در اختیار دارید را بخوبی درک کنید. داده‌هایی که می‌توانید بدست آورید را بشناسید و نحوه سازماندهی، تجزیه و تحلیل و اعمال این داده‌ها را بدانید. تا بتوانید تلاش‌های بازاریابی بهتری داشته باشید.

بازاریابی داده‌ محور (Data-Driven marketing) به استراتژی‌هایی اشاره دارد که بر اساس بینش‌هایی که از بررسی داده‌های مربوط به تعامل کاربران با شرکت جمع‌آوری شده است برنامه‌ریزی و اجرا می‌شوند. در بازاریابی داده محور هدف این است که با استفاده از داده‌های گذشته، رفتار کاربران در آینده پیش‌بینی شده و تصمیم‌های بازاریابی بر اساس این پیش‌بینی‌ها اخذ ‌شوند.

علت نامگذاری

آلومینیوم یک فلز سبک و بسیار پرکاربرد و کم هرینه است که در صنعت به فراوانی یافت می‌شود. در آلومینیوم دیتاست نیز دیتاست‌ها مانند آلومینیوم بسیار پر کاربرد هستند و به تعداد آن‌ها روزبه‌روز افزوده میگردد. و ما نیز سعی داریم که دیتاست ها و آنالیزهای اختصاصی با قیمت مناسب در اختیار علم دوستان و صاحبین کسب و کار قرار دهیم. همچنین هوش مصنوعی به شکل مخفف در زبان انگلیسی با AI نشان داده می‌شود. که شباهت زیادی به دو حرف اول آلومینیوم و نماد این فلز در جدول تناوبی دارد.

مارا در شبکه‎‌های اجتماعی دنبال کنید

شما می‎توانید در صورت داشتن هرگونه انتقاد، پیشنهاد، سوال، مشکل و یا موارد دیگر با ما تماس برقرار کنید و یا به ما ایمیل بزنید یا تلگرام پیام دهید:

info@aldataset.com

aldataset_support@